کد خبر: ۴۷۵
حجت الاسلام و المسلمین کرمانی خبر داد:
مدیر ناحیه شهید بهشتی مرکز رسیدگی به امور مساجد با اشاره به فعالیت ۲۹۴ مسجد دراین ناحیه گفت: در حال حاضر ۲۰ مسجد این ناحیه نیازمند مرمت و بازسازی است.
تاریخ انتشار:۱۱:۰۷ - ۱۱ آبان ۱۳۹۵ - 2016 November 01
حجت الاسلام و المسلمین محسن کرمانی در گفت و گو با شبستان با اشاره به مرمت و نوسازی قریب به ۲۰ مسجد در ناحیه شهید بهشتی مرکز رسیدگی به امور مساجد، گفت: علاوه بر نوسازی و مرمت این تعداد از مساجد این ناحیه، ساخت ۵ مسجد هم با کمک خیرین در دستور کار است.
 
وی با اشاره به مناطقی که در این ناحیه نیازمند مسجد هستند، افزود: محله تهران پارس در منطقه ۴ و محله سهروردی در منطقه ۷ از جمله مناطقی هستند که در این ناحیه نیازمند مسجد هستند اما در منطقه ۸ و ۱۳ کمبود مسجد مشهود نیست.
 
مدیر ناحیه شهید بهشتی مرکز رسیدگی به امور مساجد، این ناحیه را دارای ۲۹۴ مسجد دانست و گفت: خوشبختانه تمامی مساجد این منطقه دارای امام جماعت هستند و با کمبود، امام جماعت در این ناحیه مواجه نیستیم.
 
حجت الاسلام و المسلمین کرمانی با اشاره به اعلام فراخوان به ائمه جماعات این ناحیه مبنی بر ارایه پیشنهادات شان در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در دیدار با ائمه جماعات مساجد، گفت: در این زمینه اتاق فکری هم در این ناحیه تشکیل شده است تا در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری گام برداشته شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: