کد خبر: ۵۳۴
معاون فرهنگی قوه قضاییه در غرفه خبرگزاری شبستان بر لزوم مسلط بودن متولیان مساجد در عرصه فعالیت های دینی تاکید کرد و گفت: لازم است مساجد با شیوه علمی و کارآمد به روز شوند.
تاریخ انتشار:۰۹:۵۷ - ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - 2016 November 12
به گزارش خبرنگار مسجد و کانونهای مساجد خبرگزاری شبستان، حجت الاسلام هادی صادقی معاون فرهنگی قوه قضاییه در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات در غرفه خبرگزاری شبستان حضور یافت.

وی در رابطه با مشکلاتی که مساجد با آن روبرو هستند گفت: یکی از مشکلات مهم مساجد به روز نبودن آنهاست. وی بر لزوم مسلط بودن متولیان مساجد در عرصه فعالیت های دینی تاکید کرد و افزود: لازم است ائمه جماعات در راستای به روز کردن مساجد به صورت علمی تلاش کنند.
معاون فرهنگی قوه قضاییه با اشاره به جایگاه مهم مساجد به عنوان پایگاه عبادی و اجتماعی گفت: متاسفانه مساجد با کارکردی که در صدر اسلام داشتند، فاصله دارند.

وی همچنین در رابطه با راهکارهای قوه قضاییه و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مورد حل شدن مشکل لغو کنسرت های موسیقی گفت: تکلیف این مسئله را قانون روشن کرده است و در این زمینه مشکل جدی وجود ندارد.

صادقی خاطر نشان کرد مسئله لغو کنسرت ها در حوزه فرهنگی مشکل جدی نیست زیرا در مجموع چندین هزار کنسرت هایی که در سالهای گذشته برگزار شده است درصد بسیار کمی از آنها لغو شده است. 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: